wygląd strony www

Oprogramowanie Sky-Shop.pl – czy warto go sprawdzić?

Chcąc zacząć sprzedawać w internecie, można zaczynać od dzielonych platform takich jak na przykład allegro. Jednakże jeżeli chcemy rozwinąć skrzydła i zostać profesjonalnym sklepem internetowym, warto się zastanowić nad stworzeniem swojego własnego sklepu w internecie.

Tworzenie sklepu internetowego

Istnieje platforma Sky-Shop.pl, która oferuje swoim klientom utworzenie sklepu internetowego w prosty i intuicyjny sposób. Oferta jest dopasowana do różnorodnych klientów – zarówno do sklepów, które dopiero wchodzą na rynek i nie mają dużej bazy produktów, jak i do sklepów, które istnieją na rynku już kilka lat i zastanawiają się nad zmianą platformy sprzedażowej.

Kreator sklepu internetowego pomaga w dopasowaniu zarówno wyglądu jak i funkcjonalności sklepu, dzięki czemu zwiększa się szansa na zwiększenie sprzedaży.

Oprogramowanie e-sklepu

Sky-Shop jest autorskim oprogramowaniem, które istnieje na rynku już od 8 lat. Całość oprogramowania jest zmieniana wraz z upływem czasu, zgodnie z oczekiwaniami klientów – twórcy tego oprogramowania, zdają sobie sprawę z tego, że w tego typu platformach potrzebne są ciągłe zmiany.

Możliwości Sky-Shop.pl

Tworząc sklep internetowy za pomocą Shy-Shop, dostajemy nie tylko możliwość sprzedaży bezpośredniej, ale również wiele innych funkcji, które są pomocne w pozyskiwaniu nowych klientów:

  • możliwość wystawiania opinii przez klientów – zadowolony klient to najlepsza reklama;
  • integracja sklepu z serwisem allegro;
  • dostęp do przejrzystych raportów i statystyk;
  • marketing – możliwość prowadzenia bloga o sklepie;
  • wsparcie techniczne – każdy klient może liczyć na pomoc informatyków, gdy tylko tego potrzebuje.

Wybierając oprogramowanie Sky-Shop mamy gwarancję że nasz sklep będzie na dobrze dopasowanej platformie, która daje dużo możliwości.

Warto także sprawdzić poradniki oferowane przez Sky-Shop.pl na temat tworzenia oraz prowadzenia sklepu internetowego.

Jakie branże mają największe szanse na sukces?

Przedsiębiorca otwierający sklep internetowy staje przed nie lada wyzwaniem. Od samego początku musi mieć opracowany plan działania i konsekwentnie go realizować. Ważnym aspektem zapewniającym powodzenie nowego sklepu internetowego jest dobranie odpowiedniego oprogramowania, które zapewni dobrą funkcjonalność całego sklepu. Po otwarciu sklepu właściciel musi skupić się na profesjonalnej obsłudze klientów, ponieważ dobry kontakt z klientem podnosi prestiż firmy.

Jakie branże mają największe szanse na sukces?

Praktycznie każdy dobrze zorganizowany i przemyślany sklep ma szanse odnieść sukces w dowolnej branży, choć oczywiście osoba działająca w ten sposób musi myśleć realnie. Mały sklep wyspecjalizowany w wąskiej dziedzinie ma małe szanse w porównaniu z doświadczonymi gigantami oferującymi pełną gamę produktów. Wybierając konkretną branżę najlepiej zapoznać się z ofertą konkurencji i opracować własny plan działania, a co najważniejsze być konsekwentnym w jego realizacji. Nowo powstały sklep nie przyniesie nam wielkich zysków, jest to proces długotrwały. Jednak jeżeli oferta proponowanych produktów będzie szeroka, a produkty w sklepie będą dobrej jakości, to po pewnym czasie sklep zacznie na siebie zarabiać. Firmy rozpoczynające działalność w Internecie często mają ograniczony budżet, dlatego decydują się na sprzedaż wyspecjalizowanych produktów z określonej dziedziny. Jednak gdy sklep dobrze się rozwija sklepu rozszerzają swoją ofertę o nowe produkty, zyskując dzięki temu wiele nowych klientów.

Kto może założyć sklep internetowy?

Często zdarza się, że firmy prowadzące już tradycyjną sprzedaż, decydują się na otworzenie sklepu internetowego, który po pewnym czasie staje się głównym kanałem dystrybucji. Oczywiście zdarzają się sytuacje, kiedy sprzedaż internetowa jest jedyną formą działalności firmy i sklep internetowy odnosi sukcesy, ponieważ właściciel skupia się tylko na działalności internetowej i skupiają swoje wysiłki na jak najlepszej obsłudze klienta.